تبلیغات
K-POP Ballad Story

K-POP Ballad Story
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
تائه شی با تعجب از اون دختر پرسید این پستر چیه که تو دستته و او گفت این پستر گروه اکسو هس ومن طرفدار این گروهم مگه تو نمیشناسیشون ؟امروزم آزمون ورود به کمپانی اس ام هس منم دارم میرم که تو این آزمون شرکت کنم. تائه شی هم که از بچگی به رقص علاقه ی زیادی داشت با خودش گفت بهتره شانسمو امتحان کنم و با اون دختر سوار اتوبوس شد. توی اتوبوس از اون دختر پرسید تو طرفدار کدوم یکی از اعضای اکسویی و او در جواب گفت من طرفدار دیو هستم و عکسشم نشون داد.

 تائه شی وقتی به پستر نگاه کرد انگشتشو گذاشت روی عکس کای و پرسید اسم این پسر چیه و او گفت اسمش کیم جونگ اینه وهم اتاقیه دیو هس ودنسر اصلی گروهه وطرفداراشم خیلی زیادن. تائه شی به عکس کای خیره شده بود و خیلی ازش خوشش اومده بود. وقتی به کمپانی رسیدن اون دختر به تائه شی گفت من دیگه از تو جدا میشم و برات آرزوی موفقیت میکنم.

تائه شی هم که لباسای خوبی نداشت رفت داخل و با جمعیت زیادی مواجه شد. او با خودش همش فک میکرد که چیکار کنه ولی هیچی به ذهنش نمیرسید تا اینکه یاد یه آهنگ افتاد که برای رقص خیلی مناسب بود ولی یکم پسرونه بود بخاطر همین تائه شی مجبور شد از اتاق پرو یه دست لباس پسرونه برداره. وقتی تائه شی وارد شد...
[ یکشنبه 20 بهمن 1392 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ F.A ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب