تبلیغات
K-POP Ballad Story

K-POP Ballad Story
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
خانمی که از ماشین اومد بیرون به تائه شی گفت من از کمپانی اس ام اومدم که شمارو برای آموزش به کمپانی منتقل کنم . تائه شی بعد از خدافظی از مادرش سوار اون ماشین شد و به طرف کمپانی رفت. وقتی رسیدن به کمپانی ماشین گروه اکسو همزمان با اونا رسید و از توی ماشین کای و دیو و سهون اومدن بیرون تائه شی که خیلی اونا رو نمیشناخت از کنارشون با بی تفاوتی گذشت. وقتی تائه شی از کنار کای گذشت کای برگشت و با تعجب به اون نگاه کرد واز دیو پرسید میدونی اون دختر کیه؟ دیو هم در جواب گفت نه نمیدونم اولین باریه که میبینمش. وقتی تائه شی وارد کمپانی شد از اینکه تونسته بود توی این کمپانی پذیرفته بشه به خودش میبالید و انگار تو دلش جشن گرفته بودن. به همراه اون خانم به دفتر رئیس رفت و اونجا قرار دادشو بست.

توی قرار داد نوشته شده بود کار آموز کیم تائه برای ورود به گروه جدیدexr با اسم روی استج کتی و نقش دنسر اصلی. بعد از چند دقیقه اعضای گروهی که در آینده با این نام میخوان فعالیت کنن وارد شدن. این دخترا هم خیلی مهربون و زیبا بودن ولی هیچکدوم به زیبایی و مهربونیه کتی نبودن.

کتی با جینا که یکی از اعضای گروهشونه هم اتاقیه و اون دو تا دوستای صمیمی هستن. یه روز کتی و جینا داشتن میرفتن کلاس که ماشین گروه اکسو با سیل جمعیتی که همراهش بود اومدن. طرفدارای اکسو انقدر زیاد بودن که راهو بسته بودن و کتی و جینا هم که دیرشون شده بود مجبور شدن از بین جمعیت عبور کنن. توی جمعیت بودن که یکدفه یکی محکم زد به کتی و او افتاد زوی زمین و دستش خراشیده شد . جینا که خیلی نگران و سردرگم شده بود نمیدونست چیکار کنه که یه دفعه کای اومد جلو ودستشو به طرف کتی دراز کرد وخواست به کتی کمک کنه. سرو صدای جمعیت برای چند لحظه قطع شد و اعضای اکسو که نگران بودن این جریان به شایئه ای برای کای تبدیل بشه اومدن جلو واز اون همایت کردن و کتی رو گذاشتن توی ماشین و کتی و جینا از اونجا رفتن.

توی ماشین کتی اصلا به زخمش فک نمیکرد بلکه همش اون صحنه ای یادش میوم که کای دستشو برای کمک به طرف اون دراز کرد مثل اینکه کتی کم کم داشت به کای علاقه مند میشد...
برچسب ها: عشق بی پایان،
[ یکشنبه 20 بهمن 1392 ] [ 01:32 ب.ظ ] [ F.A ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب