تبلیغات
K-POP Ballad Story

K-POP Ballad Story
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
من اومدم با یه داستان جدید
مقدمه اش ادامه ست من خودم خیلی این داستان رو دوست دارم
نه به خاطر اینکه توش Beast  و MBLAQ هستنا نه فقط به خاطر اینکه خیلی قشنگه 677.gifاین داستان، یک روایت داستانی-تخیلی است که زندگی دختری را بیان می کند که از ابتدای زندگی اش هرگز خانواده خود را ندیده و سختی بسیاری را تحمل کرده است. او هرگز مثل یک دختر معمولی زندگی نکرده است و هیچ وقت کسی را دوست نداشته و فکر می کند عشق وجود ندارد. این طرز فکر او، او را از تمام دنیا متنفر کرده است و او را به موجودی بی رحم و بی احساس تبدیل کرده که می تواند با خونسردی و بدون کوچکترین ترسی هر کاری را انجام دهد. نام این دختر که یک علامت ماه مانند بر روی پیشانی داد، HayShi است و 18 سال بیشتر ندارد، اما بسیار قوی است و می تواند کار هایی بکند که هر کسی نمی تواند انجامشان دهد.
شخصیت او، طوری است که به سادگی نمی توان درکش کرد. او گاهی بسیار آرام است و گاهی هم بسیار درنده و خشن می شود. این شخصیت خاص HayShi او را به یک موجود عجیب تبدیل کرده که مثل یک ببر رفتار می کند. او قدرتی خاص و ماورائی دارد که خودش هم از آن متلع نیست اما کسانی هستند که از قدرت او مطلع هستند و در صدد به چنگ آوردن آن هستند. HayShi تمام زندگی اش را از دست این موجودات قدرت طلب گریخته و بار ها و بار ها در راه فرار صدمه دیده و چیز های زیادی آموخته است.

شخصیت های اصلی این داستان اعضای گروه های: Beast، MBLAQ و خود HayShi هستند که در ادامه داستان وارد آن می شوند و در طول داستان به HayShi می آموزند که چگونه عشق واقعی را پیدا و مهربانی کند و به توانایی های خود پی ببرد.


قشنگه نه؟ من که خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی این داستانو میدوستم

طبقه بندی: Moon Light،
برچسب ها: Moon Light،
[ چهارشنبه 16 بهمن 1392 ] [ 08:29 ب.ظ ] [ dayan ]
نظرات
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب